Zadzwoń do nas: 42 682 87 67

DxzTKMX(p)w
Kable telekomunikacyjne - Kable miejscowe

  • DxzTKMX(p)w
Dodatkowe informacje: Przykład oznaczenia:
TF KABLE 1 DXzTKMXpw 100x2x0,6 -120 /rok produkcji/ (nadruk metrów - 4 cyfry) TF KABLE 1 DXzTKMXw 100x2x0,4 -120 /rok produkcji/ (nadruk metrów - 4 cyfry)
Konstrukcja:
Kable z żyłami miedzianymi o średnicy 0,4 mm posiadają izolację typu X, kable z żyłami miedzianymi o średnicy 0,5; 0,6; 0,8 mm posiadają izolację typu Xp. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie kabli z linką nośną, przeznaczonych do podwieszania. Za zgodą stron dopuszcza się wykonywanie kabli o innej liczbie par.
Kategoria: Kable telekomunikacyjne - Kable miejscowe
Norma: TT1-5617 (specyfikacja zakładowa) w oparciu o PN-92/T-90335
Opis: Telekomunikacyjny (T) kabel (K) miejscowy (M), o żyłach miedzianych jednodrutowych, o izolacji z polietylenu piankowego z warstwą z polietylenu jednolitego (Xp) lub o izolacji z polietylenu jednolitego (X), wypełniony (w) z zaporą przeciwwilgociową i w powłoce polietylenowej (Xz), przeznaczony do transmisji danych (D).
Producent: TELE–FONIKA Kable
Zastosowanie: Kable przeznaczone są do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych, do układania w kanalizacji kablowej, na terenie o małym zagrożeniu uszkodzeniami mechanicznymi. Kable są dedykowane do transmisji cyfrowych takich jak xDSL, ISDN. Długość odcinków fabrykacyjnych kabli wynosi 600 mb. Kable mogą być wykonane w odcinkach o długości stanowiącej wielokrotność wyżej wymienionej długości.
  • DxzTKMX(p)w
  • DxzTKMX(p)w


Projekt i wykonanie: Sklepy internetowe | Serwis obsługuje aplikacja: Katalog produktów